Hidroabarazīvās griešanas iekārtas KWJ 3015C abrazīvā tvertne

4
December

Griešanas iekārtas abrazīvā tvertne

Abrazīva hermētiski noslēgta tvertne ir lielisks risinājums modernajai hidroabrazīvās griešanas iekārtai, ko piedāvā SIA ‘’Kenner’’. Abrazīvais materiāls jau kādu laiku tirgū tiek slavēts ar tā lieliskajām īpašībām kā izturību, taču visbiežāk to izmanto apstrādei ar berzi, .t.i. slīpēšanai, pulēšanai u.tml.

Konkrētās iekārtas abrazīvā tvertne ir ar ietilpību 250 litri, kas ir lielisks risinājums ar iespēju tajā pievienot nepieciešamo produkciju to neapstādinot. Tas ir pilnībā droši un speciāli tam izgatavots. Operatoram vai cilvēkam, kas atbildīgs apr tā uzpildi nav nepieciešama papildus apmācība, lai to veiktu, kā arī tas neaizņem pārāk daudz laika. Tādējādi viss griešanas process ir nepārtraukts un daudz produktīvāks par to, kas tiktu veikts, ja it pa laikam griešanas iekārtu nāktos apstādināt, turklāt šāda ik pa laikam iekārtas apstādināšana tai kaitē vairāk un laika gaitā var rasties problēmas ar elektroniku un citām tās daļām intensīvā tās izmantošanā, tāpēc šāda abrazīvā tvertne ir ļoti svarīga sastāvdaļa visā konstrukcijā. Iespēja, ka viens cilvēks var uzpildīt šo tvertni dod iespēju citiem pa to laiku darīt citus darbus, bet pašam uzpildītājam pēc īsa laika sprīža atsākt savu iepriekšējo darbu – nav nepieciešamības pēc atsevišķa strādnieka algošanas, kas veiktu tvertnes uzpildīšanu.

Tvertne tiek darbināta ar papildus motoru, kurš atrodas arī slēgtā, izturīgā korpusā, nodrošinot tā izturību pret nejaušiem bojājumiem metāla vai citu vielu apstrādes procesā. Tas ir arī lielisks risinājums, lai samazinātu vadu daudzumu, kas dažkārt var apdraudēt apkārtējo drošību, jo aiz tiem ne tikai var aizķerties, bet arī to bojāt, radot elektroenerģijas piegādes traucējumus tvertnei.