SIA ‘’Kenner’’ iekārtas KWJ 3015C pasūtīšanas priekšrocības

30
January

Kenner iekārtas pasūtīšanas priekšrocības

Droši vien daudzi atceras tos laikus kad pēc kaut kā īpaša bija jāgaida pat vairākas nedēļas un lietas nevirzījās uz priekšu tikai tāpēc, ka nav saņemta vēlamā iekārta. SIA ‘’Kenner’’ piedāvā iegādāties konsolveida hidroabrazīvās griešanas iekārtu KWJ 3015C, kas var tikt izgatavota pēc katra uzņēmuma un darbības zonas īpašajiem parametriem. Jums ir iespējams iegūt kvalitatīvu iekārtu bez liekām problēmām, jo pieredzējuši darbinieki ar vairāku gadu pieredzi lieliski tiks galā ar dažādajām klientu un topošo klientu vēlmēm.

Iekārta būtībā ir piemērota masveida ražošanai un lielu lokšņu griezšanai, taču to platums atšķiras mainot darba zonas. Y asij tas ir 2,3 un 4 m, bet garumam jeb x asij tas ir 3,4 un 6 m. Šāda izmēru variācija ļauj strādāt dažādās rūpniecības nozarēs kā pārtikas, metālapstrādes u.c. Pasūtījuma komplektēšanā ietilpst arī dažādās un vairākas griezējgalvas, kas arī pieder pie ražošanas specifikas un sniedz iespēju griezt vairākas detaļas vienlaicīgi.

kenner_water_jet_kwj-3015c6.jpgKatra griežamā materiāla apstrādes process var būt vienlīdz efektīvs, lēts un kvalitatīvs pateicoties SIA ‘’Kenner’’ izstrādātajai hidroabrazīvajai griešanas iekārtai. Pasūtījumu iespējams pieteikt uzņēmuma mājaslapā, kā arī rakstot uz e-pastu info@kenner.lv vai zvanot 22110505. Pieredzējuši speciālisti sniegs padomus kā arī vienosies par tālāko darbu izpildi, termiņiem, samaksu un citām formalitātēm. Par jaunākajām uzņēmuma aktualitātēm var uzzināt no tādiem sociālajiem tīkliem kā ‘’Twitter’’, ‘’Facebook’’, attēlu glabātuves ‘’Flickr’’, video resursu vietnes ‘’Vimeo’’ un ‘’Youtube’’, kas sniedz vizuāli izsmeļošāku informāciju par 2008. gadā dibinātā uzņēmuma saimniecības pamatvirzieniem. Katram tiek dota iespēja vienlīdz ātri noformulēt pasūtījumu neatkarīgi no atrašanās vietas, ja vien ir pieeja kādai modernai tehniskai ierīcei.