KMT Waterjet Systems ražotā augstspiediena sistēma

4
December

KMT augstspiediena sistēma

Augstspiediena iekārtām ir plašs pielietojums, jo ar tām ir ātras darbības iespējas, turklāt tās nesastāv no pārāk sarežģītas sistēmas, kas ļauj ātri pielāgoties to darbībai. KMT Waterjet Systems augstspiediena sistēma, ko piedāvā SIA ‘’Kenner’’ ir Vācijas produkts, taču arī Latvijas tirgū tā spēj ieinteresēt un piesaistīt jaunus klientus, kuri ir apmierināti ar iegādāto produkciju.

Būtībā šī sistēma sastāv no divām galvenajām daļā, kas ir sūknis un unversiālā griezējgalva. Sūknis ir atsevišķi komplektējams no dažādiem Eiropā atzītiem un drošiem augstspiediena sūkņiem KMT GmbH, kuri savā darbības laukā ir sasnieguši 40 gadu pieredzi un turpina attīstīties laikam līdzi, nezaudējot plūsmu tirgū. Sūkņa jauda svārstās no 4150 līdz 6200 bāriem. Savukārt universālā griezējgalva sniedz iespēju griezt dažādus sevišķi cietus materiālus līdz pat 200 mm biezumam. Tā precizitāte ir tik liela, ka ļauj griešanas platumu nodrošina’t pat mazāk kā 1 mm diametrā.

KMT Waterjet Systems ražotā augstspiediena sistēma

Augstspiediena sistēma ir ražota no nerūsējoša sakausējuma, kura šuves ir sevišķi labi apstrādātas, lai neveidotos darbības laikā kādi bojājumi un traucēkļi darbībā. Šāda konstrukcija garantē ierīces praktisku ilgmūžību, kā arī piemērotu abrazīva patēriņu, kas ir lielisks risinājums taupībai, nesamazinot vispārējo kvalitāti un darbības ātrumu. Iekārta vadāma ar programmatūras palīdzību, kā arī iespējams to veikt arī pusmanuāli, ja ir tāda nepieciešamība. Papildus drošībai galdā ir iestrādāts speciāls aizsargstikls, taču pati griešanas virsma atrodas nostāk no paša iekārtas rāmja, lai tas netraucētu iegūt perfektu griešanas rezultātu. Tas garantē iespēju arī pašam operatoram vieglāk piekļūt virsmai, nodrošinot ātrāku materiāla ievietošanu vai noņemšanu.

Iegādājieties drošu un uzticamu augstspiediena sistēmu no SIA ‘’Kenner’’ un jebkurš griešanas darbs šķitīs tīrais nieks.