PAR MUMS

Kenner ražošana

2008. gada 7. martā tika dibināta sabiedrība ar ierobežotu atbildību „KENNER”.

Uzņēmuma saimnieciskās darbības pamatvirzieni ir:

  • programmējamo darba galdu (CNC) izgatavošana un serviss;
  • ūdens augstspiediena iekārtu izgatavošana un serviss;
  • dažādu tehnoloģisko iekārtu izgatavošana un serviss.

Papildus uzņēmuma darbības virzieni ir plātņu materiālu hidroabrazīvā griešana, dažādu metālu (galvenokārt – nerūsējošā tērauda un alumīnija) metināšana, orbitālā cauruļvadu metināšana (TIG) un tml. darbība.

Mūsu līdzšinējās darbības laikā ir izgatavoti vairāki programmējamie darbagaldi, augstspiediena sūkņi, dažādas tehnoloģiskās iekārtas, konteineri, konveijeri, padeves mehānismi, rotācijas formas, cauruļvadu sistēmas, detaļas – to sagataves un dažādas sarežģītības pakāpes metāla konstrukcijas.

Kā vieni no galvenajiem pamatprincipiem uzņēmumā KENNER ir kvalitāte un izgatavošanas termiņu ievērošana. KENNER mērķis ir piedāvāt klientiem mūsdienīgus un kvalitatīvus darbagaldus (apstrādes iekārtas), kas tiek izgatavoti tieši pēc klienta vēlmēm un darbības specifikas, lai padarītu ražošanas (apstrādes) procesu lētāku, efektīvāku un kvalitatīvāku.

Galvenā KENNER vērtība ir uzņēmumā strādājošie speciālisti, kuriem ir augsta kvalifikācija, atbilstoša izglītība un darba pieredze. Saliedēts komandas darbs ir uzņēmuma panākumu atslēga!

KENNER nākotnes vīzija ir nostiprināt pozīcijas Baltijas, Skandināvijas un Austrumeiropas metālapstrādes iekārtu tirgū, izmantojot un pilnveidojot jaunākās tehnoloģijas un mūsdienīgākos risinājumus. Mēs vēlamies, lai zīmols KENNER saistās ar kvalitāti, individuālu pieeju un konkurētspējīgu cenu katram mūsu klientam.

Uzņēmums atrodas Ādažos un tā ražošanas platība ir vairāk kā 1000 m2. Tas ļauj realizēt ne tikai vienkāršus, bet arī lielus nestandarta projektus. Esiet laipni aicināti apmeklēt mūsu ražotni Ādažos un uzzināt vairāk par mūsu sadarbības iespējām!