KONSTRUKCIJA

Kenner konsolveida hidroabrazīvās griešanas iekārta KWJ-3015C

Konstrukcija ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem – masīva tērauda rāmja, augstas kvalitātes lineārajām vadotnēm (linear guide system), stabilas nerūsējošā tērauda konsolveida sijas un lodīšu vītnes piedziņas sistēmas asīm (ball screw drive system).

Kenner konsolveida hidroabrazīvās griešanas iekārta KWJ-3015C

Konstrukcija ir stabila, droša un uzticama visā kalpošanas laikā un tā nodrošina augstu griezējgalvas pozicionālo precizitāti, jo konsolei (to termiski apstrādājot) ir noņemti iekšējie spriegumi. X, Y un Z ass vadotnes ir kalibrētas un tas nodrošina stabilitāti, precizitāti un vieglu konsoles pārvietošanos bez vibrācijām pie liela ātruma!

Kenner konsolveida hidroabrazīvās griešanas iekārta KWJ-3015C

Nerūsējošā tērauda darba galdam / vannai ir maināma griešanas virsma / režģa klājs (svara izturība 790 kg/m2). Vanna ir novietota nošķirti no rāmja. Griešanas kvalitāti un precizitāti neietekmē ūdens temperatūras izmaiņas vannā (pie intensīva darba ūdens temperatūra vannā var sasniegt +50-60º C)! Papildus darba galdā var iebūvēt sistēmu straujai ūdens līmeņa maiņai, tādējādi ir iespējams griezt materiālu zem ūdens. Griešanas laikā nerodas papildus troksnis un darbavieta tiek pasargāta no abrazīva un ūdens šļakstiem. Griezējs tiek piedāvāts ar dažādām standarta darba zonām (platums (y ass) līdz 1500mm un garums (x ass) no 1500mm līdz 6000mm un vairāk), kas ļauj to izmantot dažādās rūpniecības nozarēs un apstrādāt praktiski visus standarta lokšņu izmērus. Pateicoties savai konsoles formai, operators var ērti piekļūt pie griešanas zonas no trim pusēm, tas atvieglo apstrādājamā materiāla uzlikšanu un noņemšanu no griežamās virsmas.

Vairāk par iekārtas iespējamajiem izmēriem un sastāvdaļām var uzzināt, rakstot vai zvanot mums!