VADĪBA, PROGRAMMATŪRA, PIEDZIŅAS

Kenner konsolveida hidroabrazīvās griešanas iekārta KWJ-3015C vadība

Iekārta tiek vadīta ar datora programmatūru Windows vidē (CNC – computer numerical control). Griešanas iekārtas vadība ir ērta un parocīga, jo tiek nodrošināta divos veidos: no stacionārā vadības statīva un ar distances vadību. Stacionārā vadības konsole ir īpaši izstrādāta un dizainēta. Tai ir jaudīgs procesors, viegli pārskatāms 20 collu LED displejs, ūdens droša klaviatūra un USB ports ērtākai failu ielādei. Papildus stacionārajam operatora vadības statīvam tiek piedāvāta distances vadības pults, ar kuru ir ērti koordinēt un iestatīt griezējgalvu virs apstrādājamā materiāla pirms griešanas procesa sākuma (nulles punkta iestatīšanai un testa cikla veikšanai). Tāpat standarta komplektācijā ietilpst augstuma kontroles sensors, ar kura palīdzību ir iespējams ātrāk noteikt griežamā materiāla biezumu pirms griešanas. Lai padarītu operatora darbu efektīvāku, griezējgalva ir nokomplektēta ar lāzera stara devēju (griešanas sākuma vietas rādītāju).

Kenner konsolveida hidroabrazīvās griešanas iekārta KWJ-3015C programmatūra

KENNER piedāvātā programmatūra nodrošina visu grafisko failu procesu pārvaldīšanu un vadību. Programmnodrošinājums tiek piedāvāts vairākās valodās – krievu, angļu u.c. IGEMS CAD/CAM/NEST Software ir programma, ar kuras palīdzību ir iespējams apstrādāt, izveidot, eksportēt un izklāt detaļas uz griežamā materiāla un sagatavot failus griešanai! Savukārt KENNER piedāvātā Windows vides Software ir programma, ar kuras palīdzību tiek ērti un pārskatāmi administrēti visi ūdens griešanas iekārtas vadības procesi.

Kenner konsolveida hidroabrazīvās griešanas iekārta KWJ-3015C piedziņa

X, Y un Z asis ir apgādātas ar mūsdienīgām servo piedziņām, kurām ir digitālā pozicionēšanas un kontroles sistēma, kas nodrošina vieglu un dinamisku konsoles pārvietošanos pa vadotnēm ar pozicionālo precizitāti +/- 0.05mm, atkārtojamību +/- 0.03mm un maksimālo pārvietošanās ātrumu līdz 20 metriem minūtē.

Vairāk par vadības un programmatūras sistēmām var uzzināt, rakstot vai zvanot mums!