Iekārtas KWJ 3015C apmācība

15
February

SIA ‘’Kenner’’ iekārtas KWJ 3015C apmācība

Konsolveida hidroabrazīvās griešanas darbība un vadāmība nav tik sarežģīta, kā varētu šķist, jo lielākā tā daļa notiek ar datorprogrammas palīdzību Windows vidē. Vadība ir iespējama ar vadības konsuli un distances pulti, kas nodrošina ātru reaģēšanu ja rodas tāda nepieciešamība. Programmatūra IGEMS CAD/CAM/NEST Software sastāv no dažādiem moduļiem, kas failu izvietošanu, apstrādi un nepieciešamo detaļu izgriešanai padara vienkāršu un viegli pārskatāmu, radot pēc iespējas mazāk atgriezumu un ļauj taupīt laiku, jo pašam nav jāveic izvēlēto detaļu plānošana uz griežamās virsmas.

SIA ‘’Kenner’’ iekārtas KWJ 3015C apmācībaJa uzņēmums ir liels, kā arī paredzēts iegādāties vairākas griešanas iekārtas, darbinieku apmācība var aizņemt pārāk daudz laika, kā arī ir jāmeklē speciālists, kas ar to nodarbosies. SIA ‘’Kenner’’ piedāvā savus speciālistus, kuriem ir atbilstošā izglītība, kvalifikācija un darba pieredze, lai ar to dalītos pārējiem, kuriem ir paredzēts darbs pie konsulveida hidroabrazīvās griešanas iekārtas KWJ 3015C, tādējādi garantējot lielisku rezultātu daudz īstākā laikā, ļaujot ietaupīt pārējos līdzekļus.

Klienta apmācība ar iekārtu ir pieejama ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs, tādējādi pakalpojums būs plaši pieejams, nezaudējot iekārtas veicamo daru kvalitāti tikai tāpēc, ka darbinieks nav pietiekoši kompetents, lai iestatītu programmu vēlamajā un piemērotākajā režīmā. Pie apmācības pieder arī paša plātnes materiāla ievietošana un izņemšana no iekārtas ar pēc iespējas mazāku iespējamo deformēšanu, jo nevienam nav vajadzīgs gala produkts, kuram ir kādi vizuāli redzami defekti, kas vēlāk bojās visu interjeru vai kādu citu tiem paredzēto vietu vai konstrukcijas daļu. Darbiniekiem pēc apmācības iziešanas, kuras garums atkarīgs no katra paša iespējām un saprašanas, tiek piešķirts arī sertifikāts, kas to padara par kompetentu citu apmācīšanai.