SIA ‘’Kenner’’ konsolveida hidroabrazīvās iekārtas KWJ 3015C garantija

15
February

Iekārtas KWJ 3015C garantija

Darbojoties ar SIA ‘’Kenner’’ konsulveida hidroabrazīvo iekārtu ir svarīgi, lai tā darboties lieliski un nevainojami, kā arī neradītu papildus izdevumus tās darbības laikā. Tā kā šī griešanas ierīce spēj tikt galā ar visdažādākajiem plākšņu materiāliem, kas izgatavoti no akmens, marmora, stikla u.c., pie intensīvas slodzes var nākties domāt par to, kas notiktu, ja kādu no tā detaļām vajadzētu mainīt. Tā kā katra detaļa ir veidota ar lielu rūpību, detaļas, lai gan viegli piegādājamas, tomēr nav lēta lieta. SIA ‘’Kenner’’ sperot soli uz pretim klientiem, kas izvēlas iegādāties moderno ūdens griešanas iekārtu KWJ 3015C piedāvā garantiju, kas attiecas uz 2000 darba stundām, kuru skaits parādās uzskaitē un nav grūti nosakāms.

SIA ‘’Kenner’’ konsolveida hidroabrazīvās iekārtas KWJ 3015C garantijaGarantijā ir iekļauts jebkāds nepieciešamais remonts, kas ir vajadzīgs, lai iekārta funkcionētu paredzētajā režīmā bez aizķeršanās un jebkāda materiāla bojāšanas. Uzņēmuma specializētie darbinieki veiks paredzēto darbu pēc augstākajiem noteikumiem un iekārta spēs darboties tāpat kā iepriekš, turklāt detaļu nomaiņa tiks piegādāta pēc iespējas ātrāk, neatkarīgi no uzstādāmās vietas, jo SIA ‘’Kenner’’ rīcībā ir pietiekoši moderns transports un liela pieredze pasūtījumu un pakalpojumu veikšanai ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijā.

Hidroabrazīvās iekārtas KWJ 3015C garantija sniedz katram tās klientam drošību, ka 2000 stundu ietvaros nebūs papildus nekādu remonta izdevumu, ja radīsies nepieciešamība pēc tiem.